Konsola Art-deco

Konsola w stylu art deco to jedna z piękniejszych prac, jakie powstały w pracowni ROKOKO według projektu inwestora. Zachwycający styl art deco, pozornie tylko oszczędny w wyrazie i podporządkowany surowym prawom geometrii i symetrii, wymaga należytej pieczołowitości i artyzmu, aby mógł zaistnieć. W przypadku konsoli, o wysokich walorach estetycznych tego projektu decyduje nie tylko forma, ale także użyte materiały – a więc nierdzewna, polerowana stal, której zimny, intrygujący odcień mocno kontrastuje z głębokim odcieniem czarnego dębu, z którego wykonany jest blat. Lekko zaoblony stelaż konsoli oraz zwężające się nóżki nadają tej realizacji lekkości, a zarazem stają się podstawowym wyznacznikiem stylu art deco.

Meble art deco – prostota w cenie

Meble art deco cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko dlatego, że ich prostota daje możliwość urządzenia eleganckiego wnętrza, ale przede wszystkim dlatego, że są ponadczasowe. Początki stylu art deco szacuje się na lata 30-te XX wieku. Obecnie meble w prezentowanym stylu wracają do łask.

Art deco – dlaczego akurat ten styl?

Jeśli jesteś miłośnikiem ascetycznych rozwiązań, które przyciągają wzrok, to prezentowane rozwiązania na pewno Cię zainteresują. Wykonane przez nas meble posiadają geometryczne wzory, które doskonale wpisują się w charakter oryginalnych mieszkań. Każdy z mebli nadaje im świeżości, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale również Twoich gości.

Dekoracje wnętrz art deco – doskonałe uzupełnienie całości

Skoro meble art deco skradły Ci serce, na pewno z aprobatą spojrzysz na wykonane przez nas dodatki. Dekoracja wnętrza, to zaraz po remoncie najważniejsza rzecz do wykonania. Uspójnij zatem wnętrze i wykorzystaj prezentowane dekoracje wnętrza art deco, a Twoje mieszkanie stanie się nadzwyczaj ekskluzywne.

Gustowne konsole art deco od pracowni ROKOKO to wyjątkowy dodatek do każdego klasycznie urządzonego wnętrza – salonu, sypialni, przedpokoju, a także do hotelu, biura lub do restauracji.

Meble Art Deco – charakterystyka

Art Deco to styl mający swoje początki na początku XX wieku, a rozkwit przeżywał w 20-leciu międzywojennym. To jeden z pierwszych trendów dekoracyjnych, który funkcjonował jednocześnie we wszystkich rozwiniętych krajach w tamtym okresie. Była to odpowiedź na sztukę secesyjną i przesyt jej elementami. Stąd nawiązania do czystego rzemiosła i wykorzystanie wzornictwa przemysłowego, np. w wykonywanych w ten sposób meblach Art Deco.

Art Deco – meble ekskluzywne

W naszej ofercie nawiązujemy do Art Deco. Meble w tym stylu wykonujemy z pasją, a realizacje przynoszą nam dużo satysfakcji. Oprócz samych mebli, przygotowujemy również dodatki do wnętrz, m.in.:

  • reliefy,
  • lampy,
  • wazy.

Jak w przypadku naszego pozostałego asortymentu, przygotowujemy również projekty Klientów. Ręcznie malujemy i powlekamy wykonane przez nas modele.

Meble Art Deco – nowoczesne rozwiązania

Meble Art Deco łączą dwa trendy. Z jednej strony mają odpowiadać na potrzeby masowe (wykorzystywać masowe produkty wykonywane fabrycznie). Z drugiej -designem mają nawiązywać do luksusowego wyposażenia zdobionego przez rzemieślników i artystów. Ich piękno natomiast jest wynikiem funkcjonalności. Nasze rozwiązania opierają się o nowoczesne metody dekorowania i kolorowania (złocenia, mosiądz i bogata ornamentyka).