WSPÓŁPRACA

PIERWSZY KONTAKT Z NAMI…

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jeśli zdecydujecie się Państwo na kontakt mailowy prosimy o jak najwięcej informacji o tym czego Państwo oczekują. Czytamy wszystko i wszystko jest dla nas ważne. W odpowiedzi uzyskają Państwo informacje o terminie przedstawienia oferty lub dodatkowe pytania w celu sprecyzowania oczekiwań. Jeśli wolą się Państwo spotkać nasz pracownik umówi się w określonym miejscu.

MIERZYMY…

Jeśli realizacja wymaga pomiarów nasz pracownik wykona je na miejscu w trakcie pierwszego spotkania. Pozwoli to zapobiec pomyłkom przy ofertowaniu. Już wtedy zaczynamy opracowywać sposób montażu i rozwiązywać możliwe konflikty technologiczne.

AKCEPTACJA…

Jeśli nasza oferta jest dla Państwa korzystna podpisujemy umowę i po wpłaceniu zaliczki przystępujemy do pracy. Zaczynamy od dokładnych pomiarów i projektu. Kowalstwa nie powinno się wykonywać maszynowo dlatego nasze projekty w większości są dziełami odręcznymi dokładnie jak nasze prace.

TWORZENIE…

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania Państwa wizji. Wszystkie elementy wykonujemy ręcznie technikami gięcia i kucia na gorąco. Prace są prowadzone na warsztacie więc w każdej chwili można nas odwiedzić żeby sprawdzić postęp prac, lub możemy wysyłać zdjęcia z prowadzonych działań.

MONTAŻ…

Po zakończeniu prac na warsztacie elementy są zabezpieczane antykorozyjnie i już wtedy umawiamy termin montażu. Prace montażowe są prowadzone bardzo estetycznie i z możliwie najmniejszą ingerencją w otoczenie.

KONIEC.

Na tym etapie pozostaje już tylko obserwowanie zadowolenia Klienta.