WIZUALIZACJA/REALIZACJA

Od wizualizacji do realizacji
Dobry projekt to podstawa, zwłaszcza w kowalstwie artystycznym, gdzie każdy – nawet pozornie najmniejszy detal – ma ogromne znaczenie jako jeden z elementów współtworzących kompozycję. Dlatego równie wielką wagę przykładamy do samego procesu kucia metalu, co i do przygotowania projektu. Jesteśmy w stanie przelać na papier każdy pomysł i nadać kształt najbardziej fantazyjnym wyobrażeniom klientów, ściśle współpracując z nimi na każdym etapie realizacji zamówienia. Ponieważ z naszej pracowni wychodzą dzieła sztuki, dobrze rozumiemy, że muszą być one dopracowane w każdym calu i dokładnie odpowiadać wymaganiom. Dlatego projektujemy tak długo, aż klient będzie w pełni usatysfakcjonowany, a koszt projektu wliczony jest w cenę realizacji. A jeśli ktoś dopiero szuka inspiracji, to może je odnaleźć w jednym z naszych licznych katalogów z gotowym już wzornictwem historycznym.

Nie boimy się żadnych wyzwań i śmiało możemy powiedzieć, że potrafimy zmaterializować każdą wizję, najpierw jako rysunek, a później jako gotową balustradę, rzeźbę, mebel czy ogrodzenie.
W trakcie produkcji pozwalamy naszym klientom trzymać rękę na pulsie – dzięki wykonywanym na bieżąco zdjęciom mogą oni monitorować postęp prac i obserwować, jak ich marzenia ubierają się w materię.

ŻYRANDOL W ZAMKU W BYTOWIE

BALUSTRADA KSIĘŻNICZKA

BALUSTRADA RAJSKA

STÓŁ BAROKOWY

BRAMA KWITNĄCA TRAWA

Privacy Preference Center