Kabina prysznicowa w stylu Art-deco

Jak sprawić, aby łazienka stała się luksusowym pokojem kąpielowym? Najlepiej postawić na eleganckie, oryginalne materiały, bo przecież plastikowa kabina prysznicowa, nawet jeśli jest wykonana z dbałością o szczegóły, zawsze będzie tylko imitacją szlachetnych materiałów, takich jak stal czy szkło. Dlatego inwestor powierzający firmie ROKOKO wykonanie kabiny prysznicowej i ramy lustra postawił na luksus, wybierając styl art deco i trwałe materiały o nieprzeciętnych walorach wizualnych. Geometryczna kabina powstała z połączenia polerowanej stali nierdzewnej, która stanowi jednocześnie piękną ozdobę i solidny stelaż dla hartowanego szkła. Poprzez powtórzenie geometrycznego motywu znajdującego się na drzwiach kabiny na ramie lustra, cały projekt zyskuje spójność, wnosząc do zaaranżowanego w ten sposób pokoju kąpielowego powiew luksusu, elegancji i wyjątkowego aranżacyjnego klimatu z początków ubiegłego stulecia.

Art deco – współczesne architektura kocha ten styl
Art deco, to styl, który sprawdzi się nie tylko przy balustradach, ale także wykończeniach. Prezentowana kabina prysznicowa wykończona została właśnie w art deco. Spójrz na nią i zwróć uwagę na zręcznie ukryte detale. Czyż nie nadają kabinie elegancji?

Wystrój wnętrz – architekci kochają art deco
Zastanawiasz się, dlaczego właśnie tę kabinę prysznicową wybierze dla Ciebie architekt? Powiemy Ci – jest ponadczasowa. Choć art deco było najmodniejsze na początku poprzedniego stulecia, obecnie wraca do łask i wpływa na wystrój wnętrz. Bądź na czasie – prezentowana kabina prysznicowa z pewnością doda Twojej łazience niespotykanego charakteru. Stanie się nie tylko praktyczna, ale także elegancka. Pamiętaj – prostota jest w cenie.