REALIZACJE Z MOSIĄDZU

Realizacje z mosiądzu – odlewy mosiężne

Od ponad dekady wykonujemy artykuły i meble do wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie szczególne znaczenie mają odlewy z mosiądzu. Staramy się, by każdy przedmiot charakteryzowało unikatowe wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Zależy nam, by odpowiednie zastosowanie materiału, przełożyło się na styl i elegancję. Dzięki temu nasi Klienci mogą pochwalić się wyjątkowymi wnętrzami w stylu nowoczesnym oraz retro.

W naszej ofercie znajdują się nieszablonowe dekoracje z mosiądzu, których nie znajdą Państwo w regularnej sprzedaży. Szczególnie polecamy:

  • mosiężne lampy,
  • świeczniki, kandelabry, menory,
  • lustra i ramy do zdjęć,
  • zegary, zestawy kominkowe,
  • stoły z mosiądzu,
  • i inne.

Wyroby z mosiądzu – co cieszy się popularnością?

Wyroby z mosiądzu charakteryzuje przede wszystkim trwałość. Choć skupiamy się na walorach estetycznych, warto sprawdzić też ich praktyczne zastosowanie. Przykładem są mosiężne stelaże mebli, które znajdą swoje miejsce w niebanalnym pomieszczeniu, a jednocześnie mogą unieść spore obciążenie. Surowy wyraz materiału działa jak kontrast, w stosunku do szczegółowych elementów dekoracyjnych. Dodatkowa uwaga poświęcona na detale sprawia, że prosty mebel może aspirować do miana małego dzieła sztuki.

Dodatki i dekoracje z mosiądzu

Dekoracje z mosiądzu, to kolejny po meblach element wyposażenia wnętrz, który w ostatnich latach zyskuje na znaczeniu. Panuje tu dość duża uniwersalność. Przedmioty wykonane są w różnych stylach, dzięki czemu można dopasować je do stylu wnętrz, jak i indywidualnych upodobań oraz oczekiwań. Dlatego sprawdzą się one w pomieszczeniach tworzonych z rozmachem, jak i bardzo minimalistycznych miejscach. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. lampy, świeczniki i patery.

Luksusowe meble mosiężne

Odważne nawiązywanie do stylów, to także Luksusowe meble mosiężne. Nadają one klasy pomieszczeniom, a jednocześnie sprawiają, że są dużo bardziej przytulne. Taka uniwersalność sprawia, że są poszukiwane zarówno przez właścicieli domów prywatnych, jak i miejsc spotkań (np. w restauracjach). Umiejętne połączenie dodatków, sprawia że takie miejsca stają się bardziej romantyczne i przyjazne międzyludzkim spotkaniom. Dopracowane wykończenia potrafią zachwycić, nadać blasku, prestiżu oraz mogą świadczyć o jakości wykonywanych usług.

Stoły i lampy z mosiądzu

Lampy z mosiądzu</strong i stoły dają liczne możliwości aranżacyjne, które łatwo wkomponować w całość projektu. Potrafią świetnie się prezentować, nadać lekkości pomieszczeniu i stworzyć niezapomniany klimat. Jest to również nieszablonowa stylistyka i przyciągające oko rozwiązanie dekoracyjne. Wśród przygotowywanych przez nas modeli, można znaleźć lampy wiszące, stojące i biurowe. Nasze stoły sprawdzą się jako miejsce, w którym przeprowadzimy spotkanie, zjemy posiłek lub wypijemy kawę. Nasze produkty to modele skierowane do osób, które poszukują inspirujących dodatków i niestandardowych zmian w pomieszczeniach.