MEBLE

Meble z mosiądzu

W oparciu o doświadczenie budowane od ponad dekady, nasza firma postanowiła wprowadzić do oferty wysokiej jakości, eleganckie meble z mosiądzu. Materiał ten jest bardzo interesujący z co najmniej kilku powodów. Nic więc dziwnego, że od wielu sezonów można dostrzec wzrastający trend na wykorzystanie mosiądzu w dekoracji wnętrz.

Meble mosiężne – zalety

Meble mosiężne są niezwykle wytrzymałe. Ich zakup może okazać się inwestycją na długie lata. Odpowiedzialny jest za to stop cynku i miedzi, który charakteryzuje duża wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowo jest niewrażliwy na korozję, dzięki czemu sprawdza się jako materiał do produkcji mebli ogrodowych. Jest to bardzo plastyczny materiał, dzięki czemu może być formowany w prawie dowolne kształty. Jednocześnie mosiądz łatwo się czyści.

Kowalstwo artystyczne – meble ekskluzywne/h2>

Meble z mosiądzu posiadają złotawy odcień, który dodaje ciepła wnętrzom. Można dzięki temu wykorzystać je w pomieszczeniach o różnorodnym charakterze – nowoczesnych, klasycznych czy rustykalnych. Wykonawstwem tych nietypowych elementów wystroju wnętrz zajmuje się kowalstwo artystyczne. Meble mogą być wykończone z połyskową warstwą, lub pokryte patyną z wierzchu. Wszystko w zależności od charakteru i przeznaczenia, złożonego przez Państwa zamówienia.

Wystrój wnętrz – mosiężny styl

Mosiądz zdominował trendy wnętrzarskie w ostatnich sezonach. Jego siła wynika z jego odcienia, charakteryzującego się ciepłem i delikatnym połyskiem. Stop miedzi i cynku znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach wykończonych drewnem, miedzianymi elementami lub z rozwiązaniami zawierającymi białą ceramikę. Jak jeszcze wystrój wnętrz jest wzbogacany przez mosiężne rozwiązania?

Wystrój wnętrz w stylu vintage

Współczesne elementy miedziane w dekoracji niczym nie przypominają rozwiązań oferowanych naszym rodzicom i dziadkom. Znakomicie uzupełniają trendy oddziałujące na wystrój wnętrz, szczególnie chodzi o inspiracje przychodzące z regionu śródziemnomorskiego, skandynawskiego oraz wnętrza vintage, rustykalne i industrialne. A wszystko to dzięki barwie stopu, który potrafi ocieplić praktycznie każde wnętrze.

Mosiądz – modny i stylowy

Jedne z oddziałujących na wystrój wnętrz dodatki, to mosiężne lampy. Zainteresowaniem cieszą się ich różne warianty – stołowe, wiszące oraz wolnostojące, które charakteryzują nieskomplikowane, zachowujące geometryczne kształty klosze. Połączenie prostej formy i wpadającego w oko designu może znaleźć zastosowanie zarówno w salonie, jak i sypialni.